انجام پایان نامه دکتری Phd ( مدیریت ، حسابداری و … ) و نحوه ی ارائه ی آن

 

نویسندگان ارشد و آکادمیک موسسه ایستگاه دانشجو می توانند در انتخاب موضوع پایان نامه دکترا و یا انجام رساله دکترا با شما همکاری نمایند .

این مجموعه در تلاش است تا با ارائه ی حمایتی تخصصی و همکاری منحصر به فرد ، دانشجویان مقطع دکترا را در ارائه ی بهترین رساله یاری رساند .

 

  • این سرویس برتر برای دانشجویانی از مقطع دکترا طراحی شده است که می خواهند راهنمایی های لازم در مورد چگونگی نوشتن پایان نامه را دریافت نمایند .
  • از آنجاییکه هر پایان نامه دکترا منحصر به فرد است ، پایان نامه های ارسالی برای دانشجویان دکترا نیز کاملا سفارشی و بر اساس همکاری خواهد بود .
  • راهنمایی ها و کمک های لازم برای انجام پایان نامه توسط نویسندگان ارشد و آکادمیکی ارائه می شود که از دانشگاه های برتر ایران و جهان فارغ التخصیل شده و یا آموزش دیده اند .
  • مشاوره از پروپوزال مقطع دکترا به طور معمول شامل خواندن و تحقیقات پس زمینه است . پس از آن ، شما با یک طرح کلی پیرامون زمینه های کلیدی در دانشگاه های ایران رو به رو می شوید که موارد زیر را در بردارد : مقدمه ، سوال تحقیق ، خطوط فصل ، بررسی ادبیات ، روش ، تجزیه و تحلیل ، توصیه ها ، و نتیجه گیری
  • خدمات مربوط به ارائه ی بیانیه و یا پایان نامه می تواند پشتیبانی کاملا دانشگاهی و سفارشی را از جانب افراد با تجربه ارائه نموده و به بررسی و درجه بندی پایان نامه های دکترا در زمینه موضوعی بپردازد .
  • تمام خدمات کاردانی دکترا تضمین شده و ۱۰۰٪ بدون سرقت ادبی ارائه خواهند شد .
  • مشاوران آکادمیک موسسه ایستگاه دانشجو به صورت شخصی و یا از طریق تلگرام ، تلفن و ایمیل به منظور پشتیبانی از شما در دسترس هستند .

در مهم ترین بخش از انجام پایان نامه دکترا کناره گیری نکرده و به راه خود ادامه دهید .

بسیاری از دانشجویان مقطع دکترا اهمیت پایان نامه ی خود را نادیده گرفته و در انجام پایان نامه ها ناکام مانده اند . تحقق این امر میزان اعتبار آن ها را کاهش داده و تنها به تجربه ای مفید ، با پیامدهای حرفه ای طولانی ختم خواهد شد . مشاوران و افراد آکادمیک می توانند این مشکل را به خوبی حل و فصل نمایند . به عبارت دیگر ، آن ها می توانند نحوه ی آغاز و ادامه ی پایان نامه را به شما نشان داده و یا روند تحقیق و نوشتن را پیش بینی نمایند . افراد آکادمیک می توانند نحوه ی نگارش پایان نامه به گونه ای تفسیر نمایند که ادامه ی راه برای شما آسان تر و یا ساد تر گردد .

انتظار شما از یک پروپوزال مقطع دکترا چیست ؟

در موسسه ایستگاه دانشجو ، ما خدمات و مهارت های برخی از دانشجویان با تجربه و متخصصان کشور را پذیرفته و از تخصص آن ها برای بهبود کیفیت انجام پروپزوزال و پایان نامه استفاده خواهیم نمود . از این رو ، ما می توانیم خدمات بی نظیری را در این زمینه ارائه نماییم . ما کارخانه مقاله نیستیم ، و خدمات پشتیبانی ما برای دانشجویان دکترا واقعا منحصر به فرد است . هنگامی که شما یک رساله دکترا را به ما سفارش می دهید ، اطمینان خواهیم داد که پروپوزال شما بهترین و کم یاب ترین پایان نامه ی دنیا باشد .

یادگیری نحوه نوشتن پایان نامه دکتری و اولین گام در مشارکت طولانی مدت

اگر برای انجام رساله دکتری خود از ما راهنمایی بخواهید ، با یکدیگر همکاری خواهیم کرد تا پایه های موفقیت و آینده شما را محکم تر از قبل بنا نماییم . ما با شما در یک ارائه ی یک پایان نامه همکاری نماییم ، بدون شک این پایان نامه قوی و مستحکم خواهد شد . اگر شما تصمیم به ادامه همکاری داشته باشید ، این مرکز با کمال میل از شما استقبال خواهد کرد .

انجام پایان نامه دکترا (مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی و ...)

انجام پایان نامه دکترا (مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی و …)

 

انجام پایان نامه دکتری

انجام پایان نامه دکتری مستلزم رعایت قواعد و قانون های نگارشی و محتوایی هستند که باید از طرف نویسنده ی پایان نامه رعایت شود. برای انتخاب موضوع پایان نامه باید توجه داشت که باید موضوعی را انتخاب کرد که در گذشته در مورد آن مقاله یا پایان نامه ی دیگری نوشته نشده باشد. معمولا دانشجویان مقطع دکتری اقدام به انجام پایان نامه دکتری میکنند تا بتوانند سطح علمی خود را توسط استادان خود به تایید برسانند و مدرک دکتری خود را دریافت کنند .

انتشار مقاله پس از انجام پایان نامه دکتری

آنها پس از تایید پایان نامه ی خود می توانند آن را در مجلات معتبر نیز انتشار دهند . تسلط داشتن بر نحوه ی نگارش یک پایان نامه می تواند مهم ترین اصل در انجام پایان نامه دکتری باشد.  اکثرا ساختار پایان نامه ها از یک چکیده و پنج فصل تشکیل شده اند که به شرح مطالب این پنج فصل می پردازیم.

فصل اول در انجام پایان نامه دکتری

فصل اول که به اصطلاح دیگر مقدمه چینی برای موضوع پایان نامه است که در آن ما باید به تاریخچه ی موضوع پایان نامه و اهدافی که از انجام پایان نامه دکتری داریم و روش های اجرای آن بپردازیم . این فصل می تواند مهم ترین فصل در یک پایان نامه باشد و باید به آن اهمیت بسیاری داد .

فصل دوم در انجام پایان نامه دکتری

در فصل دوم یک پایان نامه باید به معرفی منابعی که در انجام پایان نامه دکتری از آن کمک گرفتیم و ابهاماتی که هم اکنون در مورد موضوع پایان نامه وجود دارد بپردازیم و در اخر نیز باید انگیزه ی خود را در انجام پایان نامه دکتری روشن کنیم دستاورد ها و تاثیرات احتمالی پروژه بر جامعه را ذکر کنیم .

فصل سوم در انجام پایان نامه دکتری

در فصل سوم باید اهداف جزئی و کلی پروژه را به صورت جامع و گسترده ذکر کنیم و از ضرورت های انجام پایان نامه برای گرفتن تاثیراتی که احتمال آن را می دهیم بگوییم .

فصل چهارم در انجام پایان نامه دکتری

در فصل چهارم باید به چگونگی انجام تحقیقات و تکنیک هایی که درانجام پایان نامه دکتری خود از آن استفاده کردیم بپردازیم و نتایج را به صورت صریح ذکر کنیم. در توضیحات مسائل این فصل باید به صورت شفاف عمل کنیم تا بتوانیم خواننده را با تمام مراحل تحقیق خود اشنا کنیم و ابهامات او را برطرف کنیم .

فصل پنجم در انجام پایان نامه دکتری

فصل آخر را نیز باید به جمع بندی فصل های قبل ، خلاصه نویسی کل تحقیق و نتیجه گیری از آن بپردازیم .

محدودیت هایی نیز که در انجام پایان نامه با آنها روبه رو شدیم و در انجام پروژه ما تاثیر گذاشت را نیز باید در فصل آخر پایان نامه ی خود ذکر کنیم . برای انجام پایان نامه دکتری می توانیم از مشاوره و استادان نیز کمک بگیریم تا بتوانیم پایان نامه ی خود را به بهترین نحو انجام دهیم. تسلط داشتن بر موضوع پایان نامه نیز می تواند تاثیر مهمی در نظر استادان و نمره ی نهایی پایان نامه داشته باشد .

 

چگونه انجام پایان نامه دکتری را شروع کنید ؟

 

شروع پایان نامه

رویکرد نوشتن بر اساس رشته متفاوت خواهد بود. بهترین راه برای اطمینان از اینکه کار درست را انجام می دهید این است که با استاد راهنما صحبت کنید، ساختار پایان نامه دکتری خود را برنامه ریزی کنید و شروع به انجام زودهنگام و منظم کنید.

در رشته های هنرهای خلاقانه که پایان نامه شما ممکن است به شکل کارهای خلاقانه و پایان نامه باشد، باید شکل و ارائه پایان نامه خود را نیز با استاد راهنمای خود در میان بگذارید تا اطمینان حاصل کنید که به عنوان یک کل منسجم ارائه می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد قالب بندی، وزن دهی و مراحل آزمون آثار خلاقانه می توانید به صفحه پایان نامه با آثار خلاق مراجعه کنید.

قالب های پایان نامه، مقدمه و محدودیت کلمات
قوانین حاکم بر محتوای پایان نامه، زبان و محدودیت کلمات در خط مشی آموزش پژوهشی تحصیلات تکمیلی درج شده است، در حالی که الزامات قالب بندی و مقدمه پایان نامه ها، گردآوری ها و آثار خلاقانه در قوانین تهیه پایان نامه های تحقیقاتی تحصیلات تکمیلی ارائه شده است. همچنین می توانید به صفحه عنوان پایان نامه نمونه مراجعه کنید.

اگر پایان نامه شما شامل برخی از انتشارات شما یا مطالبی است که از برخی از انتشارات شما استخراج شده است، الزامات قالب در زیر شامل مطالب منتشر شده شما در پایان نامه توضیح داده شده است.

مخزن دانشگاه، Minerva Access، پایان نامه های تکمیل شده را ذخیره می کند و منبع خوبی برای مشاهده نحوه ارائه کارهای خود توسط دیگران است. فقط بر اساس انواع مرور کنید و پایان نامه کارشناسی ارشد، پایان نامه دکترا یا دکترا را انتخاب کنید.

شما باید یک شناسه پژوهشگر و مشارکت کننده باز (ORCID) را به صفحه عنوان پایان نامه خود اضافه کنید. اطلاعات مربوط به ORCID و نحوه درخواست برای یکی از کتابخانه دانشگاه در دسترس است

اگر پایان نامه دکتری شما شامل مطالب حق نسخه برداری شخص ثالث است، قوانین آماده سازی پایان نامه های تحقیقاتی فارغ التحصیل از شما می خواهد که فهرستی از مطالب و اینکه آیا از صاحبان حق نسخه برداری برای در دسترس قرار دادن این مطالب برای عموم به عنوان بخشی از پایان نامه خود مجوز گرفته اید یا نه، را ملزم می کند که باید انجام دهید. هنگام ایجاد فهرست، لطفاً از الگوی فهرست مطالب حق چاپ شخص ثالث استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد کپی رایت و برخورد با کپی رایت دیگران، به کپی رایت و تحقیق مراجعه کنید.

مدخل کتاب راهنمای دوره خود را برای محدودیت کلمات خاص و در صورت لزوم، برای نسبت پایان نامه به عنوان یک کار خلاقانه بررسی کنید.

حداکثر محدودیت کلمه برای پایان نامه ها (شامل پانوشت ها اما به استثنای جداول، نقشه ها، کتابشناسی ها و پیوست ها) عبارتند از:

۵۰۰۰۰ کلمه برای پایان نامه های کارشناسی ارشد

۱۰۰۰۰۰ کلمه برای پایان نامه دکترا یا دکترا .

شما باید سعی کنید یک پایان نامه کوتاه تر از حداکثر مجاز بنویسید، به عنوان مثال ۴۰۰۰۰ برای پایان نامه کارشناسی ارشد یا ۸۰۰۰۰ کلمه برای دکترا. هر پایان نامه ای که از حداکثر حد مجاز فراتر رود نیاز به مجوز برای ادامه آزمون دارد که باید قبل از ارسال از طریق دفتر آزمون های پژوهشی تحصیلات تکمیلی جستجو شود .

ممکن است برای شما لازم بوده باشد که برنامه تحقیقاتی خود را به طور قابل توجهی تغییر دهید، به دلیل همه گیری COVID-19 یا سایر اختلالات عمده. در برخی موارد، این ممکن است به این معنی باشد که پایان نامه ای که ارائه می کنید برای رشته شما معمولی نیست. در پایان نامه خود، باید در مورد تغییرات روش شناختی که ایجاد کرده اید بحث کنید و توضیح دهید که چگونه تغییرات به دلیل اختلالات ایجاد شده است. پایان نامه ها معمولاً شامل بحث درباره تحقیقات احتمالی آینده نیز می شوند. ممکن است بخواهید تحقیقاتی را که پس از تغییر شرایط انجام می شود، ترسیم کنید. بحث شما در پایان نامه COVID-19 یا سایر تأثیرات، درک ممتحنین از کار گزارش شده و محیطی که در آن انجام شده است را راهنمایی می کند.

اعتراف به اختلالات COVID-19 در پایان نامه شما
این راهنما نحوه توضیح تأثیر اختلالات COVID-19 در پایان نامه خود را مورد بحث قرار می دهد. شما باید با سرپرستان خود مشورت کنید تا تصمیم بگیرید چه رویکردی برای شرایط شما مناسب تر است.

چه چیزی را شامل یا حذف کنیم
وقتی اظهاراتی را در دکترای خود وارد می کنید، به غیر از قدردانی ها، آنها باید عینی و در محدوده موضوعاتی باشند که امتحان کنندگان در نظر می گیرند. می توانید اظهاراتی در مورد تأثیر COVID-19 یا سایر اختلالات خارجی مهم در مواردی مانند دامنه پایان نامه اضافه کنید. طراحی تجربی؛ یا دسترسی به منابع از جمله امکانات، مجموعه ها، گروه های آزمایشی، کار میدانی، آزمایشگاه ها و فضاهای اجرایی. توجه داشته باشید که این لیست فقط نشان دهنده است. اگر شک دارید، در مورد سایر موارد مرتبط با سرپرست یا رئیس کمیته مشورتی خود تماس بگیرید.

گنجاندن اظهارات عاطفی، چگونگی تجربه شما در مقایسه با دیگران (معاینه رقابتی نیست) مناسب نیست، یا تأثیراتی مانند نیاز به کار از راه دور، یا اظهارات شخصی بر سلامت روانی یا جسمی، خانواده، امور مالی، یا رفتار یا در دسترس بودن مناسب نیست. از ناظران از ممتحنین خواسته نمی شود که این موارد را در نظر بگیرند.

در حالی که این عوامل ممکن است تأثیر عمیقی بر بسیاری از کاندیداها در خلال اختلالات داشته باشد، مفهوم “ملاحظه ویژه” در بررسی پایان نامه ها وجود ندارد. انتظار می رود چالش های نامزدی قبل از ارسال مدیریت شود و توسط ممتحنین در نظر گرفته نمی شود. به عنوان مثال، اگر دسترسی به سرپرستان مشکل بود، باید ترتیبات جایگزینی انجام می شد. از ممتحنین خواسته نمی شود که چنین عواملی را در نظر بگیرند.

تغییرات عمده در پروژه
اگر اختلالات منجر به تغییرات قابل توجهی در پروژه شما شد، می توانید این مشکل را در یک مکان واحد برطرف کنید.

به عنوان مثال، ممکن است بخشی را بگنجانید که به تأثیر اختلالات بر کل پایان نامه یا چندین فصل در پایان نامه به روشی منظم و صریح می پردازد.

مقدمه جایی است که داوطلبان پایان نامه را برای ممتحنین ارائه می کنند و بنابراین فرصتی برای ارائه اظهارات عینی در مورد تأثیر COVID-19 بر پایان نامه فراهم می کند. اگر اختلالات به این معنی است که روش‌شناسی‌های متفاوتی در بخش‌های مختلف پایان‌نامه دنبال می‌شوند، مقدمه مکان خوبی برای توضیح علت آن به روشی منسجم است.

متناوبا، می توان عباراتی را به پیشگفتار اضافه کرد تا زمینه کار را به عنوان یک کل فراهم کند.

یک فصل نتیجه گیری نهایی برای خلاصه کردن کار و ترسیم فرصت های تحقیقاتی آینده استفاده می شود. اگر اختلال شما را از انجام فعالیت‌های تحقیقاتی خاصی باز داشت، می‌توانید از این بخش برای برجسته کردن این شکاف‌ها در مطالعه و نحوه رسیدگی به آنها استفاده کنید.

توضیح دقیق نحوه شکل‌گیری روش‌شناسی توسط اختلال، توانایی شما را برای تفکر فراتر از دکترا و سازگاری با شرایط متغیر نشان می‌دهد. این می تواند نشان دهد که شما به عنوان یک حلال مشکل خلاق، انعطاف پذیر و کاوشگر هستید.

مهارت‌هایی که از یک نامزد قوی انتظار می‌رود، شامل توانایی در فرمول‌بندی یک سؤال تحقیقاتی مناسب و تجزیه و تحلیل انتقادی اطلاعات در داخل و در سراسر یک محیط رشته‌ای در حال تغییر است.

شما این فرصت را دارید که این ویژگی ها را نشان دهید، حتی اگر مؤلفه تحقیقی تحقیق با مشکل مواجه شده باشد. به یاد داشته باشید که هدف اصلی آموزش تحقیق است، نه دستیابی به نتایج تحقیقات خاص.

تاثیر بر فصل های خاص
اگر اختلالات فقط بر یک یا دو فصل از پایان نامه شما تأثیر گذاشته است، آنها همچنان باید به عنوان تحقیقات با کیفیت به تنهایی بایستند.

یکی از گزینه ها این است که طرح اصلی و نحوه اصلاح آن را توضیح دهید، چه در مقدمه فصل یا در بخشی که به بهترین وجه در روایت شما می گنجد. مهم است که به ممتحنین توضیح دهید که چرا آن روش را انتخاب کرده اید، به خصوص اگر برای رشته شما غیرعادی باشد. برای مثال، اختلال ممکن است بر تعداد یا نوع مصاحبه‌هایی که انجام شده‌اند تأثیر بگذارد یا تغییری از کار تجربی به مدل‌سازی محاسباتی را مجبور کرده باشد.

باز هم، نوشتن یک بحث متمرکز در مورد تأثیر اختلالات بر یک قطعه خاص از کار، فرصتی عالی برای نشان دادن ویژگی‌ها و مهارت‌هایی است که یک ممتحن در یک نامزد قوی به دنبال آن است.

تاثیری که مشخص نبود
ممکن است بخواهید توجه داشته باشید که پایان نامه شما در خلال اختلالات COVID-19 تکمیل شده است، حتی اگر هیچ تأثیر قابل شناسایی خاصی بر محدوده پایان نامه یا طراحی پروژه وجود نداشته باشد. محل مناسب این یادداشت به دلیل بررسی نشدن در قسمت تقدیرنامه است. به یاد داشته باشید که اگر چه این قسمتی است که می توانید از خانواده، دوستان، سرپرستان، الهامات و حمایت ها تشکر کنید. هر ممتحن تاییدیه ها را نمی خواند.

در حال ویرایش پایان نامه ام
پایان نامه شما باید کار خود شما باشد و باید نقش خود و همچنین نقش سرپرستان و دیگران را در طول فرآیند تحریریه به وضوح درک کنید.

خط مشی آموزشی پژوهشی فارغ التحصیلان، ویرایش پایان نامه ها توسط دیگران را به مواردی که در استانداردهای فعلی استرالیا برای تمرین ویرایش مجاز است محدود می کند. برای اطلاعات دقیق تر، استانداردهای استرالیا برای تمرین ویرایش را مشاهده کنید.

از آنجایی که مداخله ویراستاری (غیر از ناظران شما) باید محدود به ویرایش و تصحیح باشد، همانطور که در بخش D و E استانداردهای استرالیا برای تمرین ویرایش پوشش داده شده است، مهم است که سطوح ویرایش را همانطور که در استانداردهای استرالیا توضیح داده شده است، درک کنید. تمرین ویرایش

دانشگاه فهرستی از ویراستاران ندارد. اگر برای یافتن یک ویرایشگر مناسب کمک می‌خواهید، مؤسسه ویراستاران حرفه‌ای محدود (IPEd) دارای ثبتی از ویراستاران معتبر است.

اگر پایان نامه شما به هر شکلی از مشاوره ویراستاری برخوردار بوده است، باید نام سردبیر یا شرکت ارائه دهنده خدمات و شرح مختصری از خدمات ارائه شده از نظر استانداردها را در مقدمه پایان نامه خود ارائه دهید.

ثبت قصد من برای ارسال
قبل از ارسال، یا قبل از اجرای یا نمایش یک جزء خلاقانه از پایان نامه خود، قصد خود را برای ارسال با ورود به سیستم آزمون پایان نامه (TES) ثبت کنید. حدود ۲ ماه قبل از ارسال شما زمان ایده آل برای این است. تاریخ تقریبی ارسال شما یا تاریخ ارسال پایان نامه شما نباید از حداکثر تاریخ ارسال شما تجاوز کند، یعنی تاریخ مورد انتظار ارسال پایان نامه شما همانطور که در صفحه جزئیات تحقیقات فارغ التحصیلی my.unimelb فهرست شده است .

ثبت نام برای ارسال، فرآیند انتخاب ممتحنین را آغاز می کند. شما باید یک نمای کلی (۸۰ کلمه ای) از سؤال، روش ها و نتایج تحقیق خود ارائه دهید که برای بررسی کنندگان احتمالی ارسال می شود. همچنین به شما این امکان داده می شود تا حداکثر دو نفر را که به نظر شما ممتحن نامناسب هستند، همراه با دلایل موجه معرفی کنید. شما تشویق می شوید که یک ORCID ایجاد و وارد کنید.

برای ارسال پایان نامه خود به زودی آماده می شوید ؟ چک لیست ارسال پایان نامه ما را دانلود کنید تا به شما کمک کند .

 

پایان نامه یا رساله دکتری چقدر مهم است ؟ طریقه انجام چیست ؟

بستگی به این دارد که شما برای «اهمیت» چه چیزی در ذهن دارید و چگونه می خواهید آن را انجام دهید. محتوای فکری پایان نامه بسیار مهم است، زیرا نشان دهنده آن چیزی است که شما در مقطع کارشناسی ارشد به دست آورده اید. باید مطمئن شوید که بهترین کار شما را در بر می گیرد، زیرا در اوایل کارتان تا حدی بر این اساس مورد قضاوت قرار می گیرید.

در درازمدت، ارزش مستقیمی برای پایان نامه به عنوان یک سند وجود ندارد. (به غیر از هر گونه ارزش احساسی، ارائه سوابق تاریخی و برآورده کردن الزامات بوروکراتیک.) هر محتوای ارزشمندی باید منتشر شود و انتشارات حاصله منبع قطعی خواهد بود که جامعه در آینده به آن تکیه خواهد کرد. اگر پنج سال پس از فارغ التحصیلی هنوز هم مردم پایان نامه شما را می خوانند، این نشانه آن است که شما کار مناسبی برای انتشار کار خود انجام نداده اید.

نظرات در مورد جدیت گرفتن پایان نامه دکتری و انجام آن به عنوان فرم تخصصی نگارش دانشگاهی متفاوت است. برای مثال، چه مقدار پیش‌زمینه، تفسیر یا بررسی متون اضافی باید داشته باشد؟ آیا باید به سبکی متفاوت از مقالات منتشر شده نوشته شود؟ این می تواند بین کشورها، رشته ها، دانشگاه ها، بخش ها و حتی مشاوران فردی متفاوت باشد. هیچ پاسخ جهانی وجود ندارد، و شما باید بررسی کنید که چه چیزی با شرایط خاص شما مطابقت دارد.

به طور خاص، یک سوال اساسی این است که آیا پایان نامه شما چیزی نیست جز گزارشی از تحقیقاتی که منتشر شده یا منتشر خواهد شد، یا اینکه آیا این یک تمرین مهم دانشگاهی است که در آن دیدگاه و دقت خود را به گونه‌ای نشان می‌دهید که در یک مقاله مناسب نیست. کاغذ معمولی

من اولی را به عنوان پاسخ پیش فرض برای ریاضیات در ایالات متحده می بینم، اما دومی کاملاً ناشناخته نیست. (مشاورانی وجود دارند که اصرار دارند که دانشجویانشان شواهد بسیار دقیق تری را در پایان نامه بنویسند تا اینکه واقعاً هرگز منتشر شود، تا نشان دهند که دانشجو در واقع می تواند این کار را انجام دهد.)

اهمیت دکتری یک فرد. پایان نامه به خودی خود برای حرفه آکادمیک بعدی آنها بسیار متفاوت است، زیرا پایان نامه تنها یک جزء در کارنامه یک فرد است. اهمیت آن جزء به شدت به جهت مورد نظر آنها و محتویات بقیه پورتفولیو بستگی دارد.

قبل از هر چیز، به یاد داشته باشید که اکثر افرادی که مدرک Ph.D. در نهایت به عضویت در یک دانشگاه تحقیقاتی سطح بالا نروید. اگر جاه طلبی شما این است که در موقعیتی با محوریت آموزش یا در صنعت قرار بگیرید، کار تحقیقاتی عمدتاً تنها شاهدی بر صلاحیت فنی لازم است. کار اولیه ای که چنین فردی برای آن استخدام می شود تقریباً هرگز مستقیماً با پایان نامه آنها مرتبط نیست: در یک پست آموزشی ممکن است آن تحقیق را ادامه دهید، اما این موضوع در درجه دوم تدریس قرار دارد. در صنعت احتمالاً در نهایت روی چیزی متفاوت کار خواهید کرد، اما این کار مهارت‌های فنی مشابهی را اعمال می‌کند.

با این حال، حتی برای کسانی که به دنبال شغلی از تحقیقات خودگردان هستند (به عنوان مثال، هیئت علمی مسیر تصدی)، پایان نامه تنها بخشی از مجموعه تحقیقاتی عمومی تر است. در برخی زمینه‌ها یا برای برخی افراد خاص، پایان‌نامه نقطه کلیدی مشارکت است و بالاتر از همه کارهای دیگر قرار می‌گیرد. با این حال، برای بسیاری دیگر، یا این پایان‌نامه مجموعه‌ای از نتایجی است که در این مسیر به دست آمده و منتشر شده‌اند، یا این پایان‌نامه تنها یک قطعه از مجموعه‌ای از کار است. این اغلب مهم‌ترین کار است، زیرا دیگران ممکن است شخص را به عنوان مشارکت‌کننده ثانویه داشته باشند، اما در همه زمینه‌ها به ندرت تنها کار مهم است.

علاوه بر این، مرحله بعدی پس از دکتری. معمولاً هیئت علمی نیست، بلکه فوق دکترا است، و توانایی فرد برای «گل دادن» و به خوبی منتشر شدن به عنوان یک پست دکتری، با هدایت بیشتر و خارج از آزمایشگاه خانگی شما است، که اغلب عامل تعیین کننده بسیار قوی تری برای استخدام هیئت علمی است.

حالا، اگر یک پایان نامه بد بنویسید، مطمئناً یک انحراف خواهد بود. اما به طور کلی می گویم که برای اکثر افراد در بسیاری از رشته ها، دکتری. پایان نامه باید به عنوان اهمیتی معادل ۲-۴ مقاله اصلی در نظر گرفته شود.