بهترین مرکز انجام پایان نامه و رساله دکتری کدومه ؟ کدوم ؟ چی؟ نه!! (هیس) کجاست؟

بهترین مرکز انجام پایان نامه و رساله دکتری کدومه ؟ کدوم ؟ چی؟ نه!! (هیس) کجاست؟

برای تحویل گرفتن بهترین کار باید حرفه ای ترین مرکز انجام پایان نامه و رساله دکتری را پیدا کنیم . ولی کار سختیه . بدون داشتن اطلاعات کافی در مورد مراکز مختلف نمی توان راجع به کار آنها نظری داد . حتی در بسیاری از مواقع نمی توان به حرف افراد دیگر اعم از دوستان اعتماد کرد چون کارها در پروژه های مختلف می تواند با هم فرق داشته باشد . چه باید کرد ؟ آیا مرجعی برای معرفی وجود دارد ؟ آیا می توان با کمی جستجو به هدفمان برسیم ؟ با ایستگاه دانشجو همراه باشید :

دنبال آدرس خاصی نباید باشیم چرا که افراد حرفه ای در نوشتن رساله دکتری چه پروپوزال و چه تز اصلی و طرح نهایی ممکن است دارای آدرس مشخص نباشند ولی آنقدر خوب کار کنند که جای هیچ حرفی نباشد . اینگونه افراد معمولا سرشان شلوغ است و اعصاب درست و حسابی ندارند . پول خوب می گیرند و کار خوب تحویل می دهند ، به طوری که آب در دل دانشجو تکان نمی خورد . برای دانشجویان در رشته های مختلف مثل اقتصاد ، مدیریت ، علوم تربیتی ، علوم انسانی ، روانشناسی و سایر رشته ها سر وقت تحویل دادن بسیار مهم است و اینکه کپی پیست نباشد و تقلب علمی (plagiarism) در آن وجود نداشته باشد . فقط در این صورت است که با کمال میل پول می دهند . همچنین باید در هنگام داشتن اصلاحیه کارشان سریع راه بیفتد و اعمال نظرات استاد در کوتاه ترین زمان و بدون دریافت هزینه اضافی برایشان همیت خاصی دارد .

با این توصیفاتی که شد فقط موسسه ایستگاه دانشجو می تواند از پس همه سفارشات و درخواست های دانشجویان برآید ، چرا که اهمیت خاصی به زمان می دهد . اصلاحیه ها و نظرات استاد را زود اعمال کرده و سعی می کند دانشجو را راضی نگه دارد . این کار با تجربه گرانبهایی که موسسه در طول سال های سال کسب کرده است ، حاصل شد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + بیست =